Renovace tonerů

Toner-recyklace Miliony prázdných tonerových kazet skončí ročně na skládkách .Trvá tisíce let k rozpadu pro plasty a jiných materiálů v tonerových kazetách , nemluvě o některých  chemických látkách, které obsahují  toxiny. Jen proto, že kazeta s tonerem je prázdná neznamená, že skončila svou užitečnost. Ve skutečnosti, je toner určený k  recyklace a regeneraci průmyslu. Je pravda, byla časná historie renovovaných tonerových kazet  s nespolehlivým výkonem, ale nové metody přinesly kazety, které jsou prakticky k nerozeznání od svých nových protějšků. Naučit se, jak se vyrábějí repasované tonery pomáhá ukázat, proč jsou snadný způsob, jak ušetřit peníze.

Toner-skladky Každý rok více než 350 miliónů plastových kazet skončí na skládkách  po celém světě! Repasovaný průmysl nemůže sam o sobě zcela zastavit cyklus kazet vstupujících do toku odpadů, ale můžeme zastavit tok. Pokud hlavní OEM " s (Original Equipment Manufacturer), HP, Dell, Epson, Canon a Lexmark zejména, by pomoci v tomto úsilí udělat vážný dopad na řešení tohoto dilema. Tiskárenský spotřební trh je miliardový průmysl, celosvětově tržby $ 74 miliarda v 2010 podle výzkumu Lyra zprávy a následně uváděným 20% z plochy inkoustové příjmů a 15 procent příjmů poroste každý rok. Jak se říká, důkaz je v číslech. Miliony kazet jsou vyráběny každý rok, a to je důvod, proč repasovat věci. Každá repasovaná kazety je jedna, která neputuje přímo na skládku. Každý kdo opravenou kazetu koupil, jde o jednu méně vyrobenou  novou  kazety, které musí být předloženy, uchránění od vstupu do toku odpadů a od vypuštění přírodní zdroje planety. .

 

Záruka

Záruka na renovované tonerové kazety není časově omezena a trvá až do úplného vytisknutí náplně.

Poskytujeme záruku na kvalitu tisku a na výdrž (počet vytištěných stran stejný jako u nového toneru od originálního výrobce). Kvalita tisku je plně srovnatelná s originálním tonerem od výrobce tiskárny.

Pokud by došlo k poškození zařízení, v němž renovovanou kazetu používáte, zajistíme zcela zdarma odborný servis - zákazníkovi nebude účtován servisní zásah, materiál ani dopravné. Váš přístroj bude zcela zdarma uveden do stavu, v jakém byl před poškozením.

Záruka se nevztahuje na tyto případy:

- zboží bylo používáno v rozporu s návodem k obsluze konkrétního zařízení - zboží bylo poškozeno živelnou pohromou (požár, záplava, blesk,...) - zboží bylo poškozeno při přepravě (škodu řešte přímo s dopravcem) - zboží je mechanicky poškozeno (např. po pádu na zem)

Přestože se na výše uvedené situace nevztahuje záruka, budeme se snažit Vám i v těchto případech vyjít v rámci možností vstříc.

Kvalita renovací

K renovaci tiskových kazet používáme pouze kvalitní komponenty od prověřených dodavatelů a  každá tisková kazeta je po renovaci důkladně testována na příslušné tiskárně.

Renovace toneru je postup, při kterém se tonerová kazeta rozebere a její jednotlivé součásti opticky zkontrolují. Následuje důsledné odstranění veškerých zbytků toneru. Pokud by zůstal zbytek původního toneru v zásobníku a pouze se k němu přisypala dávka nového toneru, mohlo by dojít k viditelnému zhoršení kvality tisku z důvodu smíchání různých tonerů od různých výrobců.

Dále je nutno odstranit toner ze zásobníku odpadního toneru (je-li tento zásobník součástí tonerové kazety), jinak vlivem přeplnění  odpadního zásobníku může přestat správně fungovat stírání válce OPC a na výtisku se objeví šedé pásy.

Následuje výměna opotřebených nebo vadných dílů, doplnění přesného množství toneru, kompletace tonerové kazety a testování. Poté se kazeta zataví do neprůsvitného sáčku a zabalí do ochranné bublinkové folie.

Novinky